Rezydencja "Piastowska" znajduje w niezwykle urokliwym zakątku Szklarskiej Poręby. Położenie w otoczeniu lasu, górskiego krajobrazu, malowniczych skał, z wytryskających z nich źródłem czystej wody i kojącego szumu potoku sprawia, że miejsce to cieszy się szczególnym zainteresowaniem Gości, którym marzy się wypoczynek w znanej miejscowości turystycznej, ale jednocześnie szukającym spokoju, ciszy oraz bliskości przyrody.

Oferujemy komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, bezpłatny bezprzewodowy internet WiFi, salę kominkową z kącikiem czytelniczym dla dzieci, gry planszowe, przechowalnię sprzętu narciarskiego i sportowego, salę restauracyjną, bezpłatny nielimitowany bufet herbaciany i kawowy dostępny w godz. 7-23 oaz możliwość zakupu napoi bezalkoholowych.

Zachęcamy również do korzystania z prywatnego, dużego ogrodu, gdzie można zorganizować rodzinne wieczory przy ognisku lub grillu oraz spotkania w gronie przyjaciół, a także z letniego tarasu wypoczynkowego.

Dla Gości zmotoryzowanych gwarantujemy bezpłatne miejsce parkingowe.

Naszych Gości zapraszamy także po odbiór kuponów uprawniających do: bezpłatnego zwiedzania Huty Szkła Kryształowego "Julia", zniżki do Groty Solnej Żupa" oraz do "Western City", a także zniżki na wypożyczenie rowerów na Polanie Jakuszyckiej.