Rezydencja "Piastowska" znajduje w niezwykle urokliwym zakątku Szklarskiej Poręby. Położenie w otoczeniu lasu, górskiego krajobrazu, malowniczych skał, z wytryskających z nich źródłem czystej wody i kojącego szumu potoku sprawia, że miejsce to cieszy się szczególnym zainteresowaniem Gości, którym marzy się wypoczynek w znanej miejscowości turystycznej, ale jednocześnie szukającym spokoju, ciszy oraz bliskości przyrody.

Oferujemy komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, bezpłatny bezprzewodowy internet WiFi, salę kominkową, przechowalnię sprzętu narciarskiego i sportowego, salę restauracyjną, bezpłatny nielimitowany bufet herbaciany i kawowy dostępny w godz. 7-23 oraz możliwość zakupu napoi bezalkoholowych. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik czytelniczy, gry planszowe i piłkarzyki, a dla najmłodszych krzesełka do karmienia, wanienkę i łóżeczko.

Zachęcamy również do korzystania z prywatnego, dużego ogrodu, gdzie można zorganizować rodzinne wieczory przy ognisku lub grillu oraz spotkania w gronie przyjaciół, a także z letniego tarasu wypoczynkowego.

Dla Gości zmotoryzowanych gwarantujemy bezpłatne miejsce parkingowe.

Naszych Gości zapraszamy także po odbiór kuponów uprawniających do: bezpłatnego zwiedzania Huty Szkła Kryształowego "Julia", zniżki do Groty Solnej Żupa" oraz do "Western City", a także zniżki na wypożyczenie rowerów na Polanie Jakuszyckiej.

W trosce o środowisko naturalne: ogrzewani jesteśmy gazem, używamy energooszczędnych żarówek, sprzątanie i wymiana ręczników odbywa się na życzenie Gości, segregujemy śmieci i zachęcamy do tego naszych Gości.

Lokalizacja w Szklarskiej Porębie, sprawia że Rezydencja "Piastowska" to doskonała baza dla osób szukających aktywnej i nie tylko formy spędzania wolnego czasu.

Zimą, duża ilość stoków, wspaniałe trasy ze zróżnicowanym poziomem trudności, po polskiej jak i po czeskiej stronie granicy, kolej linowa na Szrenicę i jeden z największych ośrodków narciarstwa biegowego w Jakuszycach zachęcają do uprawiania narciarstwa, a latem okoliczne lasy bukowo-świerkowe obfitujące w jagody i grzyby, piękne widoki oraz czyste powietrze do długich spacerów, wędrówek po górskich szlakach m. in. Magicznym Szlakiem Ducha Gór czy Szlakiem Walońskim oraz wycieczek rowerowych.

Podczas pobytu, naszym Gościom oferujemy wycieczki do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta i innych atrakcyjnych miejsc regionu, z wyjazdem bezpośrednio z naszego obiektu i profesjonalną obsługą przewodnika.